Odznaczeni na Dzień Strażaka

Z okazji "Dnia strażaka" w naszej jednostce uchwałą Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej województwa podkarpackiego nr 23/59/2015 z dnia 21 kwietnia 2015r. zastali odznaczeni "Brązowym medalem za zasługi dla pożarnictwa" druhowie:

dh Marcin Kałamarz i dh Artur Probola

Uchwałą Prezydium Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Rzeszowie nr 1/02/2015 z dnia 27.02.2015 zastali odznaczeni odznaką "Strażak Wzorowy" następujący druhowie:

dh Michał Molenda , dh Arkadiusz Bartosik, dh Damian Tront

Uchwała Prezydium Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej województwa podkarpackiego nr 1/2015 z dnia 29 kwietnia 2015r. Zastali odznaczeni odznaką za wysługę lat druhowie:

Roman Sroka 50 lat, Tadeusz Dynia 45 lat, Józef Kazieńko 35 lat, Zbigniew Półchłopek 30 lat, Artur Probola 25 lat, Stanisław Trela 20 lat, Piotr Kałamarz 15 lat, Damian Tront 15 lat, Agnieszka Mikołajczyk 10 lat, Michał Molenda 10 lat, Mateusz Tereszkieiwcz 5 lat, Paweł Kostur 5 lat, Ryszard Micał 5 lat

Uchwałą nr 2/2015 z dnia 29.03.2015r. Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej Rzeszów-Przybyszówka na wniosek członków zarządu zostały przyznane dyplomy honorowe za wieloletnią, ofiarną, społeczna, humanitarną służbę w szeregach naszej OSP dla następujących druhów strażaków.

dh Edward Sarna, dh Roman Sroka, dh Tadeusz Dynia, dh Władysław Rączy, dh Franciszek Fura

Uchwałą nr 2/2015 z dnia 29.03.2015r. Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej Rzeszów-Przybyszówka na wniosek członków zarządu zostały przyznane dyplomy uznania za wkład i zaangażowanie na rzecz jednostki OSP Rzeszów- Przybyszówka dla druhów strażaków:

dh Karol Oczoś, dh Paweł Worosz, dh Agnieszka Mikołajczyk, dh Michał Molenda, dh Andrzej Graboś, dh Marcin Kałamarz

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteś tutaj: Home INFO Odznaczeni na Dzień Strażaka